PRIJAVNICA

Spoštovani, hitre spremembe zahtevajo od nas nenehno posodabljanje znanja in veščin. Si želite pridobiti dodatne digitalne kompetence na področju uporabe sodobnih spletnih storitev?

BREZPLAČNI TEČAJ RAČUNALNIŠTVA:

• Excel: delo s zahtevnimi preglednicami, formule in funkcije, grafikoni, vrtilne tabele in grafikoni/dinamične križne tabele,
  • Spletne storitve:
    • zna izdelati in oblikovati enostavno spletno stran (Wix),
    • zna uporabljati Googla (Google Drive, video, fotografije, pošta, dokumenti, preglednice, koledar).

Začetek:

• v četrtek, 22. 3. 2018 (2x tedensko, v popoldanskem času, ob 16.30 do 19:30 ure)

Komu so namenjene brezplačne dejavnosti?

• zaposlenim, prednost imajo udeleženci z največ štiriletno srednjo šolo,
  • prednost imajo udeleženci starejši od 45 let.

Prijava:
kandidat/-ka izpolnite prijavnico in jo pošlje na naslov: info@cdi-univerzum.si . Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Več informacij in brezplačno svetovanje pred vključitvijo v izobraževanje:

Izobraževanje je financirano v okviru projektov Pridobivanje temeljnih kompetenc 2016–2019 in Svetovanje za odrasle 2016–2022 (več informacij o projektu).