Spoštovani, hitre spremembe zahtevajo od nas nenehno posodabljanje znanja in veščin. Si želite pridobiti dodatne digitalne kompetence na področju uporabe sodobnih spletnih storitev?

BREZPLAČNI TEČAJ RAČUNALNIŠTVA:

• Windows: teorija in praksa, nastavitve, delo z datotekami, nameščanje programov, vzdrževanje itd.
  • Word: osnovno urejanje in oblikovanje besedil (odstavki, razmiki, poravnave, stolpci) vstavljanje slik in povezav, izdelava tabel in grafov, tiskanje dokumenta.
  • Excel: uvoz in izvoz podatkov, delo s osnovnimi in zahtevnimi preglednicami, formule in funkcije, grafikoni, vrtilne tabele, izdelava osnovnih obrazcev, analitika.
  • Spletne storitve:
    • uporaba brskalnikov in iskalnikov –praktično pridobivanje informacij iz spleta,
    • Googlova in druga spletna orodja (Gmail, oblačne storitve, socialna in komunikacijska omrežja, videokonferenčna orodja)
    • Varnost in zasebnost v spletu

Začetek:

• s pričetkom v ponedeljek, 14. 9. 2020. Potekalo bo 2x na teden, v popoldanskem času, ob 16.30 do 19:30 ure, skupaj 40 ur, na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana

Komu so namenjene brezplačne dejavnosti?

• zaposlenim, prednost imajo udeleženci z največ štiriletno srednjo šolo,
  • brezposelni, prednost imajo udeleženci z največ štiriletno srednjo šolo,
  • prednost imajo udeleženci starejši od 45 let.

Prijava:
kandidat/-ka izpolnite prijavnico in jo pošlje na naslov: info@cdi-univerzum.si . Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Več informacij in brezplačno svetovanje pred vključitvijo v izobraževanje:

Izobraževanje je financirano v okviru projektov Pridobivanje temeljnih kompetenc 2018–2022 in Svetovanje za odrasle 2016–2022 (več informacij o projektu).

Prijava in informacije

Informacije lahko dobite