OSVEŽITE IN POGLOBITE ZNANJA S PODROČJA RAČUNALNIŠTVA BREZPLAČNO!

Spoštovani,                                                                                                                  PRIJAVNICA hitre spremembe zahtevajo od nas nenehno posodabljanje znanja in veščin.
Si želite pridobiti dodatne digitalne kompetence na področju uporabe sodobnih spletnih storitev?

OSVEŽITE IN POGLOBITE ZNANJA S PODROČJA RAČUNALNIŠTVA BREZPLAČNO!

BREZPLAČNI TEČAJ RAČUNALNIŠTVA:

• Word – napredno delo: oblikovanje besedil (kazala), izdelava tabel, grafov, spajanje dokumentov,
  • Excel: delo s preglednicami, formule in funkcije, grafikoni,
  • predstavitev brezplačnih paketov OpenOffice ali LibreOffice
  • internet:
    • postavitev in oblikovanje enostavne spletne strani (WordPress), socialna omrežja (Facebook, LinkedIn),
    • spletne shrambe: Dropbox, Google Drive,
  • spletna pošta – Gmail – napredna raba (priponke, napredno iskanje, delo z Googlovi dokumenti in preglednicami),
  • uporaba in urejanje fotografij,
  • delo s telefonom/tablico v povezavi z računalnikom.

Začetek:

• v sredo, 19.4. 2017 (2 x tedensko, v popoldanskem času, ob 16.30 uri),
  • v petek, 5. 5. 2017 (1x ali 2 x tedensko, v popoldanskem času, ob 16.30 ur), zbiramo prijave tudi za naslednjo skupino, ki bo v mesecu juniju.

Komu so namenjene brezplačne dejavnosti?

• zaposlenim, prednost imajo udeleženci z največ štiriletno srednjo šolo,
  • prednost imajo udeleženci starejši od 45 let.

Prijava:
kandidat/-ka izpolnite prijavnico in jo pošlje na naslov: info@cdi-univerzum.si oz. po telefonu: 01/583 92 89 ali 83. Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Več informacij in brezplačno svetovanje pred vključitvijo v izobraževanje:

Izobraževanje je financirano v okviru projektov Pridobivanje temeljnih kompetenc 2016–2019 in Svetovanje za odrasle 2016–2022 (več informacij o projektu).