Izkoristite možnost brezplačnega učenja in se nam pridružite:

• brezplačno svetovanje med izobraževanje in
  • brezplačna tečaja angleščine (osnovni in nadaljevalni).

Komu so namenjene brezplačne dejavnosti

• Status: Zaposleni ali brezposelni (prijavljeni v evidenco brezposelnih oseb ZRSZ)
  • Starost: 45+
  • Izobrazba: ISCED 3 (srednja šola ali nižja)

Prijava in več informacij:

Več informacij po telefonu: 01/583 92 96.

Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Več preberite v priponki:

Individualno svetovanje/vrednotenjeKomu je namenjeno? Pred vključitvijo v tečaj opravite individualno svetovanje. Namen je ovrednotenje pridobljenih znanj skozi izobraževanje ali priložnostno učenje ter delovnih izkušenj za nove priložnosti na področju izobraževanja, dela ali osebnega razvoja. Kdaj in kje? Med izobraževanjem , na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana

a
Znanje tujega jezika – pot do uspeha – osnovni tečaj angleščineKomu je namenjen? Vsem, ki želite osvežiti, nadgraditi ali pridobiti znanja iz angleščine. Kdaj in kje? Z začetkom 22. 9. 2020, 2x na teden, od 16.30 do 19.30, skupaj 60 ur, na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana. Prijave zbiramo že zdaj, število mest je omejeno.
Zarniaca_lezeca

Izobraževanje je financirano v okviru projektov Pridobivanje temeljnih kompetenc 2018–2022 in Svetovanje za odrasle 2016–2022 (več informacij o projektu).