Izkoristite možnost brezplačnega učenja in se nam pridružite:

• brezplačno svetovanje med izobraževanje in
  • brezplačna tečaja angleščine.

Komu so namenjene brezplačne dejavnosti?

• zaposlenim,
  • prednost imajo udeleženci z največ štiriletno srednjo šolo in starejši od 45 let.

Prijava in več informacij:

Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Več preberite v priponki:

Individualno svetovanje/vrednotenje

• Komu je namenjeno? Pred vključitvijo v tečaj opravite individualno svetovanje. Namen je ovrednotenje pridobljenih znanj skozi izobraževanje ali priložnostno učenje ter delovnih izkušenj za nove priložnosti na področju izobraževanja, dela ali osebnega razvoja. Kdaj in kje? Med izobraževanjem , na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana
Znanje tujega jezika – pot do uspeha – osnovni tečaj angleščine
  • Komu je namenjen? Vsem, ki želite osvežiti ali pridobiti osnovna znanja iz angleščine.
  • Kdaj in kje? S pričetkom 8. 10. 2018 in zaključkom 26. 11. 2018, 2x na teden, od 16.30 do 19.30, skupaj 50 ur, na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana.
  • Prijave najkasneje do 5. 11. 2018, število mest je omejeno.

Zarniaca_lezeca

Izobraževanje je financirano v okviru projektov Pridobivanje temeljnih kompetenc 2016–2019 in Svetovanje za odrasle 2016–2022 (več informacij o projektu).