Izkoristite možnost brezplačnega učenja in se nam pridružite:

• brezplačno svetovanje med izobraževanje in
  • brezplačna tečaja angleščine (osnovni in nadaljevalni).

Komu so namenjene brezplačne dejavnosti?

• zaposlenim,
  • prednost imajo udeleženci z največ štiriletno srednjo šolo in starejši od 45 let.

Prijava in več informacij:

Več informacij po telefonu: 01/583 92 75.

Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Več preberite v priponki:

Individualno svetovanje/vrednotenje

• Komu je namenjeno? Pred vključitvijo v tečaj opravite individualno svetovanje. Namen je ovrednotenje pridobljenih znanj skozi izobraževanje ali priložnostno učenje ter delovnih izkušenj za nove priložnosti na področju izobraževanja, dela ali osebnega razvoja. Kdaj in kje? Med izobraževanjem , na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana
Znanje tujega jezika – pot do uspeha –  tečaj angleščine (osnovni in nadaljevalni)
  • Komu je namenjen? Vsem, ki želite osvežiti ali pridobiti osnovna znanja iz angleščine.
  • Kdaj in kje? S pričetkom konec aprila 2019, 2x na teden, od 16.30 do 19.30, skupaj 50 ur, na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana.
  • Prijave zbiramo že zdaj, število mest je omejeno.

Zarniaca_lezeca

Izobraževanje je financirano v okviru projektov Pridobivanje temeljnih kompetenc 2016–2019 in Svetovanje za odrasle 2016–2022 (več informacij o projektu).