Izkoristite možnost brezplačnega učenja in se nam pridružite:

• brezplačno svetovanje med izobraževanje in
  • brezplačna tečaja angleščine (osnovni in nadaljevalni).

Komu so namenjene brezplačne dejavnosti

• Status: Zaposleni ali brezposelni (prijavljeni v evidenco brezposelnih oseb ZRSZ)
  • Starost: 45+
  • Izobrazba: ISCED 3 (srednja šola ali nižja)

Prijava in več informacij:

Več informacij po telefonu: 01/583 92 96.

Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Več preberite v priponki:

Individualno svetovanje/vrednotenje

• Komu je namenjeno? Pred vključitvijo v tečaj opravite individualno svetovanje. Namen je ovrednotenje pridobljenih znanj skozi izobraževanje ali priložnostno učenje ter delovnih izkušenj za nove priložnosti na področju izobraževanja, dela ali osebnega razvoja.
  • Kdaj in kje? Med izobraževanjem , na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana
Znanje tujega jezika – pot do uspeha – tečaj angleščine (osnovni in nadaljevalni)
  • Komu je namenjen? Vsem, ki želite osvežiti, nadgraditi ali pridobiti znanja iz angleščine.
  • Kdaj in kje? Z začetkom konec marca 2020, 2x na teden, od 16.30 do 19.30, skupaj 60 ur, na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana.
  • Prijave zbiramo že zdaj, število mest je omejeno.

Zarniaca_lezeca

Izobraževanje je financirano v okviru projektov Pridobivanje temeljnih kompetenc 2018–2022 in Svetovanje za odrasle 2016–2022 (več informacij o projektu).