Izkoristite možnost brezplačnega učenja in se nam pridružite:

• brezplačno svetovanje pred vključitvijo v izobraževanje in
  • brezplačni tečaji  (v februarju in  v marcu 2017 ).

ZarnicaKomu so namenjene brezplačne dejavnosti?

• zaposlenim,
  • prednost imajo udeleženci z največ štiriletno srednjo šolo in starejši od 45 let.

Prijava in več informacij:

Več informacij po telefonu: 01/583 92 83 ali 01/583 92 95.

Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Individualno svetovanje/vrednotenje

• Komu je namenjeno? Pred vključitvijo v tečaj opravite individualno svetovanje. Namen je ovrednotenje pridobljenih znanj skozi izobraževanje ali priložnostno učenje ter delovnih izkušenj za nove priložnosti na področju izobraževanja, dela ali osebnega razvoja. Kdaj in kje? Med izobraževanje , na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana

Osnovni tečaj računalništva

(Word, Excel, internet,

e-pošta)

• Komu je namenjen? Tečaj je namenjen vsem, ki želite osvežiti ali pridobiti osnovna znanja iz računalništva (zgradba računalnika, Word, internet, e-pošta). Kdaj in kje? S pričetkom v začetku meseca marca in zaključkom v mesecu aprilu 2017, od 16.30 do 19.30, skupaj 50 ur, na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana. Prijave najkasneje do konec meseca februarja 2017, število mest je omejeno.

Zarniaca_lezeca