Izkoristite možnost brezplačnega učenja in se nam pridružite:

• brezplačno svetovanje pred vključitvijo v izobraževanje in
  • brezplačni tečaj računalništva

Zarnica

Komu so namenjene brezplačne dejavnosti?
  • zaposlenim,
  • prednost imajo udeleženci z največ štiriletno srednjo šolo in starejši od 45 let.
Prijava in več informacij:

Več informacij po telefonu: 01/583 92 96.

Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Individualno svetovanje/vrednotenje

• Komu je namenjeno? Pred vključitvijo v tečaj opravite individualno svetovanje. Namen je ovrednotenje pridobljenih znanj skozi izobraževanje ali priložnostno učenje ter delovnih izkušenj za nove priložnosti na področju izobraževanja, dela ali osebnega razvoja.
  • Kdaj in kje? Pred izobraževanjem , na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana
  • osnovna znanja uporabe MS Office Word-a
  • uporaba interneta
  • elektronska pošta – Gmail

• Komu je namenjen? Tečaj je namenjen vsem, ki se želijo naučiti ali obnoviti osnovna znanja uporabe MS Office Word-a, uporabe interneta in elektronske pošte.
  • Kdaj in kje? S pričetkom v meseca februarju (26. 2. 2018) in zaključkom v mesecu aprilu. Potekalo bo 2x na teden,  od 16.30 do 19.30, skupaj 60 ur, na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana.
  • Prijavite se najkasneje do 22. 2. 2018, število mest je omejeno.

Zarniaca_lezeca

Izobraževanje je financirano v okviru projektov Pridobivanje temeljnih kompetenc 2016–2019 in Svetovanje za odrasle 2016–2022 (več informacij o projektu).