Izkoristite možnost brezplačnega učenja in se nam pridružite:

• brezplačno svetovanje pred vključitvijo v izobraževanje in
  • brezplačni tečaj računalništva

Zarnica

Komu so namenjene brezplačne dejavnosti?
  • zaposlenim,
  • prednost imajo udeleženci z največ štiriletno srednjo šolo in starejši od 45 let.
Prijava in več informacij:

Več informacij po telefonu:  01/583 92 96.

Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Individualno svetovanje/vrednotenje

• Komu je namenjeno? Pred vključitvijo v tečaj opravite individualno svetovanje. Namen je ovrednotenje pridobljenih znanj skozi izobraževanje ali priložnostno učenje ter delovnih izkušenj za nove priložnosti na področju izobraževanja, dela ali osebnega razvoja.
  • Kdaj in kje? Med izobraževanje , na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana

Hkrati slepo desetprstno tipkanje in oblikovanje besedila v Wordu

• Komu je namenjen? Tečaj je namenjen vsem, ki se želijo naučiti slepega desetprstnega tipkanja in hkrati pridobiti osnovna znanja uporabe MS Office Word-a.
  • Kdaj in kje? Razpisujemo dve delavnici:
  • 1. skupina: s pričetkom v torek, 13. 3. 2018 in zaključkom v mesecu junij. Potekalo bo 1x na teden, ob torkih, od 13:15 do 15.30 ure, skupaj 50 ur, na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana.
  • 2. skupina: s pričetkom v četrtek, 15. 3. 2018 in zaključkom v mesecu junij. Potekalo bo 1x na teden, ob četrtkih, od 13:15 do 15.30 ure, skupaj 50 ur, na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana.
  •  Prijavite se najkasneje do 11. 3. 2018, število mest je omejeno.

Zarniaca_lezeca