Tudi v letu 2020 bo med pestrimi vsebinami Tednov vseživljenjskega učenja svoje mesto ponovno našla tematika kakovosti – sistematična skrb organizacij za kakovost izobraževanja odraslih.

Aktivnost bomo izvedli pod okriljem Andragoškega centra Slovenije ter omrežja svetovalcev za kakovost izobraževanja odraslih ter z ozaveščanjem o pomenu Zelenega znaka kakovosti.

Na CDI Univerzum bomo v okviru Tednov vseživljenjskega učenja, v okviru Dneva za kakovost imeli

14.9. 2020, ob 9.00 srečanje zaposlenih, kjer bomo izmenjali mnenja na temo kakovostnih storitev CDI Univerzum.

Več o aktivnosti si lahko preberete na povezavi.

Danes, 14. 9. 2020 smo v okviru Dneva za kakovost izvedli srečanje zaposlenih v MS Teams na temo kakovostne izvedbe e- izobraževanja na CDI Univerzum.