OBVESTILO

Obveščamo vas, da so od četrtka, 12. 3. 2020, vse aktivnosti na CDI UNIVERZUM do nadaljnjega odpovedane ali pa se bodo izvajale na daljavo:

• Za udeležence izobraževanja odraslih v srednješolskih formalnih programih in neformalnih programih (tečajih) se bodo namesto predavanj v živo odvijale aktivnosti v spletnih učilnicah po urniku.
  • Da bi vam omogočili sprotno opravljanje izpitov ter uspešen zaključek izobraževanja, bomo pisne in ustne izpite  pričeli izvajati preko videokonferenčnega sistema ter preko spletnih učilnic s ponedeljkom, 6.4. 2020z urnikom določenimi izpitnimi roki. To pomeni, da se bodo izvajali izpitni roki, zapisani v IUM-u.
  • Vabimo vse udeležence programa OŠ za odrasle, da se vključijo v spletne učilnice, kjer se nahaja gradivo za učenje in se začno pripravljati na izpite, ki bodo organizirani takoj, ko bo situacija to omogočala.

O pričetku predavanj in izpitov v živo vas bomo sproti obveščali. Prosimo, da redno spremljate našo spletno stran in e-pošto!

Dodatne informacije lahko dobite na info@cdi-univerzum.si.

NAČRT ZAGOTAVLJANJA DELOVANJA JAVNEGA ZAVODA CDI UNIVERZUM

Hvala za razumevanje!