feng-shui_hisa

Feng shui je tradicionalna kitajska umetnost urejanja harmoničnega bivalnega okolja. V okviru začetnega seminarja bomo spoznali osnove kitajske filozofije in zgodovine feng shuija. Poglobili se bomo v 5 elementarnih faz in se jih naučili uporabljati v notranjem opremljanju. V drugem delu delavnice bomo spoznali priporočila šole oblike, kako postavimo pohištvo v prostoru, da podpira skladno in hkrati funkcionalno bivanje. S seboj prinesete načrt svojega stanovanja, svinčnike, ravnila, kotomer in označite smer severa na tlorisu. Pridobljeno znanje boste v okviru delavnice uporabili na svojem primeru.

Vsebina seminarja

• osnove kitajske filozofije in zgodovine,
  • pet elementarnih faz,
  • pet elementarnih faz – praktična uporaba na tlorisu,
  • šola oblike,
  • šola oblike – praktična uporaba na tlorisu.

Obiščite nas v četrtek, 22. 10. 2015, od 18.00 do 21.00 ure, v prostorih CDI Univerzuma na Grošljeva 4 v Ljubljani.

Trajanje: Trajanje seminarja je 4 šolske ure

Cena delavnice: 33€  z DDV

Prijave: do zapolnitve mest

Prijave in dodatne informacije:

Vesna Mielitz

Dobrodošli