Spoznali boste kako lahko na podlagi analize pisave ugotavljamo nadarjenosti, usmerjamo v primerne poklice. Prav slednje lahko še toliko bolj gotovo pri odraslih ljudeh, katerih pisava je že dobila svoj značaj. Ugotavljali bomo kako negativna prepričanja o nas samih ovirajo naš napredek tako na osebnih, kot tudi v poklicnih ravneh, zakaj težko pridemo do zastavljenega cilja, katera prepričanja nam onemogočajo osebni uspeh. Analizirali bomo pisave posameznikov, njihove podpise in ugotavljali ali s podpisom izražamo uspeh, moč, ambicijo in napredek, ali pa se od vsega naštetega nezavedno ogradimo.

Na vse to in še več boste našli odgovor na delavnici grafologije, ki bo
v sredo, 11. novembra 2015, ob 18. uri, v prostorih CDI Univerzum

Delavnico bo vodila priznana grafologinja Jožica Leskovar.

Promocijska cena delavnice je 33 eur, če se prijavite do 4. novembra 2015. Po tem datumu velja redna cena 40 eur.

Informacije in prijave:

• po telefonu 01/583 92 70