Vstopimo v pomlad z novimi znanji in novo energijo na aprilski delavnici GRAFOLOGIJE:  Prepoznavanje negativnih in pozitivnih čustev

Opis delavnice
Grafologija je veda, ki analizira in preučuje psihološke lastnosti človeka na podlagi pisave.

Iz pisave lahko razberemo posameznikov karakter, način razmišljanja, talente,stopnjo samozavesti, pa tudi strahove, napetost, čustveno odzivanje v medosebnih odnosih in sposobnost empatije.

V osebnem okolju lahko iz partnerjeve ali otrokove pisave prepoznamo čustveno stanje in najdemo odgovore na vprašanja, zakaj v določenih situacijah odreagirajo drugače, kot okolica od njih pričakuje.

V šolah si učitelji in pedagogi pri problematičnih učencih z  grafološko analizo pomagajo pri ugotavljanju njihovega čustvenega stanja, pri nadarjenih učencih pa iščejo neodkrite intelektualne lastnosti.

V poslovnem svetu grafološke ugotovitve vedno bolj uporabljajo za oblikovanje poslovnih odločitev

Vsebina delavnice

Tokrat se bomo še posebej posvetili prepoznavanju čustev.

Udeleženci delavnice se bodo naučili opazovati, kako pisava odraža naše misli, čustva in naše energije. Kako razberemo, da so v posamezniku nakopičena negativna čustva (jeza, negotovost, strahovi, pretirani obrambni mehanizmi, pasivnost, pretirana ustrežljivost, pozabljanje na lastne potrebe itd…) in kako se temu primerno prilagoditi v odnosu do tega človeka.

Primerjali bomo, kako prepoznati nasprotne lastnosti: ustvarjalnost, empatijo in pozitivno čustvovanje

S seboj prinesite svoj rokopis na poli A4 formata, lahko pa tudi rokopis osebe, ki jo želite analizirati.

Obiščite nas v ponedeljek, 16. 4. 2018, od 17.00 do 20 ure, v prostorih CDI Univerzuma na Grošljeva 4 v Ljubljani.

Trajanje delavnice:  4 pedagoške ure

Cena delavnice: 33€ z DDV

Prijave zbiramo do četrtka, 13. 4. 2018, do 14. ure, oziroma do zasedbe prostih mest.

Prijava in informacije lahko dobite

Kotizacijo v znesku 33€ lahko poravnate do 13.4.2018 pri blagajni CDI Univerzuma, ali pa  z UPN plačilnim nalogom:

Koda namena: OTHR,   Namen plačila: Grafologija 160418 , BIC banke prejemnika: BSLJSI2X

IBAN: SI56011006030715655

Referenca: SI 00 186160418

Ime in naslov prejemnika: CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana

Prosimo, da nam scan ali kopijo dokazilo o plačilu posredujete do 13.4.2018.