OPIS:

Živimo v nepredvidljivih časih in vsak dan nam prinaša nove izzive na več različnih področjih. Stres, strah, negotovost nas počasi in vztrajno izčrpavajo.

Velikokrat se zelo pozno zavemo, da nas telo opozarja, da v življenju nečesa ne delamo prav. Zavedajmo se, da smo kreatorji svojih življenj in da lahko le sami poskrbimo zase, za svoje zdravje, za svoje čudovito počutje in razpoloženje. Prevzemimo odgovornost in življenje se nam bo nasmejalo. Predavanje je namenjeno vsem, ki želite sami poskrbeti za boljše počutje in kakovostnejši način življenja.

Predavanje bo vodila Tanja Bedina Frece, licencirana bioterapevtka in terapevtka naravnih terapij.

TRAJANJE DELAVNICE

BREZPLAČNA delavnica bo potekala 17. 12.  2021 ob 16.00 v prostorih CDI Univerzum. Potrebna je predhodna prijava, po delavnici vam bomo tudi brezplačno individualno svetovali.

Dodatne informacije dobite pri:

Ema Hočevar

317_e_mail ema.hocevar@cdi-univerzum.si