PRIJAVNICA

Spoštovani, hitre spremembe zahtevajo od nas nenehno posodabljanje znanja in veščin.  Si želite pridobiti dodatne digitalne kompetence na področju uporabe sodobnih spletnih storitev?

BREZPLAČNI TEČAJ RAČUNALNIŠTVA:

• Word – napredno delo: oblikovanje besedil (kazala), izdelava tabel, grafov, spajanje dokumentov,
  • Excel: delo s preglednicami, formule in funkcije, grafikoni,
  • internet:
    • postavitev in oblikovanje enostavne spletne strani (WordPress), socialna omrežja (Facebook, LinkedIn),
    • spletne shrambe: Dropbox, Google Drive,
  • spletna pošta – Gmail – napredna raba (priponke, napredno iskanje, delo z Googlovi dokumenti in preglednicami),
  • uporaba in urejanje fotografij.

Začetek:

• v sredo, 17. 1. 2018 (2x  tedensko, v popoldanskem času, ob 16.30 do 19:30 ure)

Komu so namenjene brezplačne dejavnosti?

• zaposlenim, prednost imajo udeleženci z največ štiriletno srednjo šolo,
  • prednost imajo udeleženci starejši od 45 let.

Prijava:
kandidat/-ka izpolnite prijavnico in jo pošlje na naslov: info@cdi-univerzum.si . Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Več informacij in brezplačno svetovanje pred vključitvijo v izobraževanje:

Izobraževanje je financirano v okviru projektov Pridobivanje temeljnih kompetenc 2016–2019 in Svetovanje za odrasle 2016–2022 (več informacij o projektu).