Ponovno vabimo na delavnico sproščanja z gongom!

Gong s svojimi vibracijami ustvarja globoko sprostitev, umirja naše misli in spodbuja delovanje možganov ter srčni utripin v celoti deluje kot celična masaža za telo. Po zvočni terapiji se ljudje počutijo prerojeni, polni energije in umirjeni.

Vse to so potrdili tudi udeleženci delavnice terapije z gongom na CDI Univerzumu. Terapevtka Jadranka Oblak  je pokazala nekaj tehnik, kako lahko z majhnimi koraki sami najdemo takojšnje olajšanje v stresni situaciji.

Tokrat bo dodala še nekaj nasvetov, nato pa vas bo s pomočjo gonga vodila skozi  sprostitev.

Obiščite nas v  četrtek, 14. junija 2018, od 18. – 19,30 ure  v prostorih CDI Univerzuma na Grošljeva 4 v Ljubljani.

Trajanje delavnice:  2 pedagoški uri

Akcijska cena delavnice (samo ta datum): 18 € z DDV

Prijava in informacije lahko dobite

Število mest je omejeno. Prijave sprejemamo do 12.6.2018, oziroma do zasedbe prostih mest. S seboj prinesite ležalno podlago.

Delavnico vodi: terapevtka Jadranka Oblak

Beseda o avtorici