AKTUALEN TEČAJ PRIPRAV ZA CERTIFIKAT CAMBRIDGE ENGLISH FIRST (STOPNJA B2)

URNIK

Vsak torek od 16.300 do 19.00 ure. Pričetek tečaja bo 20. 11. 2018.

PRIJAVNICA

Cena tečaja

375,00€ z DDV

Opis tečaja

Tečaj je vsebinsko prilagojen pripravam na mednarodna izpita Cambridge English First (B2, FCE) in/ali Cambridge English Advanced (C1, CAE). Certifikat izda University of Cambridge ESOL Department.
V te priprave se lahko vključijo tako dijaki 2. do 4. letnika, kot tudi odrasli, ker gre za splošno angleščino. Certifikat je veljaven celo življenje in je mednarodno priznan. Udeleženci so na izpitu ocenjeni z ocenami A-F za vsako veščino posebej (slovnica, branje, pisanje, poslušanje in govorjenje), dobijo tudi celotno oceno, ki je zapisana na certifikatu. Omogoča jim lažjo in hkrati dodatno pripravo na SM ter tudi lažje vključevanje na delo ali prakso v tujini. Priznavajo ga mnoge evropske in svetovne univerze kot dokaz primernega znanja za študij v tujini. Priznava ga tudi večina angleških in ameriških delodajalcev. Stopnja B2 uradno pomeni, da oseba, ki tak certifikat opravi, tudi aktivno govori angleški jezik.

Več o tečaju

Prijava in informacije