Razpis objavljamo skladno z veljavno zakonodajo. Za aktualne informacije glede samega poteka vpisa v času Covid-19 se obvezno prehodno najavite PO TELEFONU (01 583 92 83) ali elektronski pošti (polona.franko@cdi-univerzum.si). Dogovorili se bomo o načini vpisa glede na situacijo in navodila MIZŠ, ki bodo veljavna v obdobju vpisa – med 18. in 28.1.2021. Hvala za razumevanje.

POGOJI ZA VPIS

V program se lahko vpišete, če izpolnjujte enega izmed navedenih pogojev:

• ste izpolnili osnovnošolsko obveznost po programu OŠ (ste 9 let obiskovali OŠ), vendar osnovne šole niste zaključili;
  • ste izpolnili osnovnošolsko obveznost po programu OŠ s prilagojenim programom (ste 9 let obiskovali OŠ), vendar osnovne šole niste zaključili;
  • ste zaključili prilagojeni izobraževalnim program osnovne šole z nižjim izobrazbenim standardom;
  • če niste zaključili osnovnošolskega izobraževanje oziroma izpolnili osnovnošolske obveznosti zaradi izjemnih okoliščin, zaradi katerih je bilo ogroženo vaše življenje ali zdravje;
  • če ste stari vsaj 15 let, a ni mogoče ugotoviti, če ste zaključili osnovnošolsko izobraževanje oziroma izpolnili osnovnošolsko obveznost.
POSTOPEK VPISA

Za vse informacije glede možnosti in postopka vpisa smo dosegljivi preko:

telefona: 01 583 92 70 ali 01 583 92 83;

e-pošte: info@cdi-univerzum.si ali polona.franko@cdi-univerzum.si

V program osnovne šole za odrasle vpisujemo od 18. januarja do 28. januarja 2021 oziroma do zapolnitve prostih mest. Vpišete se osebno, v prostorih naše šole na Grošljevi 4 v Šiški, vsak dan med 9.00 in 14.00 uro, po predhodnem dogovoru z organizatorko izobraževanj.