Bi želeli nadaljevati in dokončati osnovno ali srednjo šolo? Si želite pridobiti nov poklic?

Vabimo vas, da se vključite v programe: osnovna šola za odrasle in srednješolske programe v šolskem letu 2020/2021.

Vpisi bodo potekali za srednješolske programe od 24. 8. naprej in za osnovno šolo pa bodo potekal od 1. 9. – 15. 9. 2020 oziroma do zapolnitve mest.

Za nadaljevanje in dokončanje izobraževanja ali za izbiro ustreznega izobraževalnega programa za odrasle ter pridobitev novega poklica smo vam na voljo za svetovanje osebno, po telefonu ali po e-pošti na info@cdi-univerzum.si Spodaj so kontaktni podatki.

Ceniki izobraževalnih programov ostajajo nespremenjeni do 15. 9. 2020, zato vas vabimo, da se oglasite za vpis do 15. 9. 2020. Po 15.9. 2020 se bodo ceniki vseh srednješolskih izobraževalnih programov podražili za 30 EUR (na postavki administrativni stroški).

Za ponovni vpis v isti letnik, ki je odobren na podlagi vaše pisne vloge, poravnate 170,00 € (do 15. septembra, kasneje 200 €) (tako lahko obiskujete predavanja ter opravljate izpite brez dodatnega plačila). V šolnino niso vštete priprave ter opravljanje zaključnih izpitov, poklicne mature ali splošne mature ter ponovno opravljanje izpita.

KAKO POTEKA VPIS:

• predhodno se dogovorite z organizatorico izobraževanja za srečanje,
  • za priznavanje predhodno pridobljenih znanj s seboj prinesite osebni dokument, spričevala ali obvestilo o uspehu,
  • z organizatorico izobraževanja pripravite osebni izobraževalni načrt,
  • ob vpisu poravnate 1. obrok in vpisnino (z gotovino ali plačilno kartico na blagajni CDI Univerzum),
  • ostalo plačilo šolnine na največ 9 obrokov, ob plačilu v enkratnem znesku nudimo 5-% popust,
  • z vpisom pridobite status udeleženca izobraževanja odraslih in potrdilo o vpisu, s katerim lahko uredite nekatere pravice (zdravstveno zavarovanje, vozovnica, delo preko študentskega servisa, …) do dopolnjenega 25. oz. 26. leta,
  • ob vpisu dobite: dostop do urnika, ki je viden za celo šolsko leto ter do spletnih učilnic,
  • predavanja se začnejo v tednu od 21. 9. 2020 naprej,
  • za vstop v prostore CDI Univerzum veljajo higienski ukrepi za zajezitev okužb s COVID-19.

OSNOVNA ŠOLA:

V kolikor vam je bila izdana odločba o karanteni zaradi Covid-19, se za vpis v program OŠ za odrasle, lahko PO TELEFONU (01 583 92 83) ali elektonski pošti (polona.franko@cdi-univerzum.si) se dogovorimo o izrednem vpisu v program, tudi o preteku roka za vpis.

Vpisi potekajo 2x letno. Jesenski vpis 2020 bo potekal od 1. 9. – 15. 9. 2020 oziroma do zapolnitve mest.

Več informacij:

Polona Franko ali pokličite na tel: 01/ 583 92 83

SREDNJEŠOLSKI PROGRAMI:

Pokličite in se oglasite pri nas osebno:

Matejo Vurnik na tel: 01/ 583 92 86
Mojco Sikošek Penko na tel: 01/ 583 92 89