Izkoristite možnost brezplačnega učenja in se nam pridružite:

• brezplačno svetovanje med izobraževanjem in
  • brezplačni tečaj nemščine (osnovni in nadaljevalni).

ZarnicaKomu so namenjene brezplačne dejavnosti?

• zaposlenim,
  • prednost imajo udeleženci z največ štiriletno srednjo šolo in starejši od 45 let.

Prijava in več informacij:

Več informacij po telefonu: 01/583 92 75.

Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Individualno svetovanje/vrednotenje

• Komu je namenjeno? Pred vključitvijo v tečaj opravite individualno svetovanje. Namen je ovrednotenje pridobljenih znanj skozi izobraževanje ali priložnostno učenje ter delovnih izkušenj za nove priložnosti na področju izobraževanja, dela ali osebnega razvoja. Kdaj in kje? Med izobraževanjem , na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana
Znanje tujega jezika – pot do uspeha – tečaj nemščine (osnovni in nadaljevalni)
  • Komu je namenjen? Vsem, ki želite osvežiti ali pridobiti osnovna znanja iz nemščine. Kdaj in kje? S pričetkom jeseni 2019, 2x na teden, od 16.30 do 19.30, skupaj 60 ur, na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana.
  • Prijave zbiramo že zdaj, število mest je omejeno.

Zarniaca_lezeca

Izobraževanje je financirano v okviru projektov Pridobivanje temeljnih kompetenc 2016–2022 in Svetovanje za odrasle 2016–2022 (več informacij o projektu).