Spoštovani, hitre spremembe zahtevajo od nas nenehno posodabljanje znanja in veščin. Si želite pridobiti dodatne digitalne kompetence na področju uporabe sodobnih spletnih storitev?

BREZPLAČNI TEČAJ RAČUNALNIŠTVA:

• Word: napredno oblikovanje besedil, odstavki, razmiki med vrsticami in odstavki, vstavljanje slik, izdelava tabele, tiskanje dokumenta, kazal, grafov, spajanje dokumentov itd.
  • Excel: delo z zahtevnimi preglednicami, formule in funkcije, grafikoni, vrtilne tabele in grafikoni/dinamične križne tabele, itd.
  • Spletne storitve:
    • zna izdelati in oblikovati enostavno spletno stran (Wix),
    • zna uporabljati Googla (Google Drive, video, fotografije, pošta, dokumenti, preglednice, koledar).
  • Spletna pošta – Gmail – napredna raba (priponke, napredno iskanje, delo z Googlovi dokumenti in preglednicami).

Začetek:

• 7. 6. 2021, ki bo potekalo  2x do 3x na teden, v popoldanskem času, ob 16.30 do 19:30 ure, skupaj 40 ur, na CDI Univerzum, Grošljeva 4, Ljubljana.

Komu so namenjene brezplačne dejavnosti?

• zaposlenim, prednost imajo udeleženci z največ štiriletno srednjo šolo,
  • brezposelni, prednost imajo udeleženci z največ štiriletno srednjo šolo,
  • prednost imajo udeleženci starejši od 45 let.

Prijave in več informacij:

• kandidat/-ka izpolni prijavnico in jo pošlje na naslov:
  • e-naslov: saso.skocir@cdi-univerzum.si
  • naslov: CDI Univerzum, Grošljeva 4, 1000 Ljubljana

Več informacij po telefonu: 01/583 92 75.

Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Izobraževanje je financirano v okviru projektov Pridobivanje temeljnih kompetenc 2018–2022 in Svetovanje za odrasle 2016–2022 (več informacij o projektu).