Zapri

Zaposleni in kontakt

direktor
Sašo Skočir
univ. dipl. inž. teh. prom.

Grošljeva 4, 1000 Ljubljana
(soba 19)

saso.skocir@cdi-univerzum.si
01 583 92 75

Sistemski operater
Tatjana Babić
dipl. inž. mat.

Grošljeva 4, 1000 Ljubljana
(soba 33)

tatjana.babic@cdi-univerzum.si
01 583 92 91

Oskrbnica
Jana Rajgelj

Grošljeva 4, 1000 Ljubljana
(soba 2)

jana.rajgelj@cdi-univerzum.si
01 583 92 72

Osnovna šola – formalno izobraževanje

Polona Franko
uni. dipl. ped./and.

Grošljeva 4, 1000 Ljubljana
(soba 35)

polona.franko@cdi-univerzum.si
01 583 92 83

Katja Starešinič
mag. prava

Grošljeva 4, 1000 Ljubljana
(soba 26)

katja.staresinic@cdi-univerzum.si
01 583 92 71

Organizatorji formalnega izobraževanja

Mateja Vurnik
mag. mvži.

Grošljeva 4, 1000 Ljubljana
(soba 18)

mateja.vurnik@cdi-univerzum.si
01 583 92 86

Irena Natek
univ. dipl. ekon.

Grošljeva 4, 1000 Ljubljana
(soba 28)

irena.natek@cdi-univerzum.si
01 583 92 90

Mojca Sikošek Penko
univ.dipl. pedagog in filozof

Grošljeva 4, 1000 Ljubljana
(soba 3)

mojca.sikosek@cdi-univerzum.si
01 583 92 89
041 957 198

Damjana Osterc
prof. slov. jezika in dipl. etn.

Grošljeva 4, 1000 Ljubljana
(soba 28)

damjana.osterc@cdi-univerzum.si
01 583 92 74

Tajništvo formalnega izobraževanja

Mija Orehek

Grošljeva 4, 1000 Ljubljana
(soba 26)

mija.orehek@cdi-univerzum.si
01 583 92 84

Urška Kolar

Grošljeva 4, 1000 Ljubljana
(soba 26)

urska.kolar@cdi-univerzum.si
01 583 92 76

Organizatorji neformalnega izobraževanja

Vesna Mielitz
MA (Hons)

Grošljeva 4, 1000 Ljubljana
(soba 35)

vesna.mielitz@cdi-univerzum.si
01 583 92 96

Izpit iz slovenščine, marketing

Janja Štefan
prof. slov.

Grošljeva 4, 1000 Ljubljana
(soba 32)

janja.stefan@cdi-univerzum.si
01 583 92 95

Središče za samostojno učenje in učna pomoč

Grošljeva 4, 1000 Ljubljana
(soba 11)

info@cdi-univerzum.si
01 583 92 70

Skip to content