Zapri

15 ur poslovne slovenščine

(Slovenščina v poslovnem okolju) – Delavnica za bolj samozavestno pisno in ustno komunikacijo na delovnem mestu.

Vsebina seminarja

Naučili se boste napisati primeren poslovni dopis (prošnjo, prijavo, vabilo, pooblastilo, izjavo, ponudbo …), kako se pripraviti in voditi poslovni sestanek, poslovni razgovor, poslovno predstavitev. Križemkražem po slovenskem pravopisu – pogledali si boste najpogostejše pravopisne in oblikoslovne napake in z vajami utrdili pravila pisanja. Naučili se bomo iskati po različnih jezikovnih priročnikih in ugotovili, da so odgovori le en klik od vas.

ljudje na sestanku

Trajanje

Delavnica se bo začela marec 2024, ki bo potekala v popoldanskem času med 17:00 – 20:00 preko videokonference.

Cena tečaja: samo Poslovna slovenščina (15 šolskih ur): 160 €

Prijava in informacije

Spletna prijava

Delavnica: 15 ur Poslovna slovenščina

15. 3. 2024

marec 2024, od 18.00 do 20.00 v prostorih CDI Univerzum, Grošljeva 4, 1000 Ljubljana.
Prijavite se